אין כמו ההרגשה הנפלאה הזאת כשאת עושה משהו באמת מטיב למען הגוף-נפש, בעיקר באביב, אחרי החורף שהיה הפעם אמיתי, המעבר יכול להיות אתגר לעור הפנים.
שמירה על עור בריא, מטופח וקורן חיוניות, עוטפת את כולך באהבה עצמית, וחשוב במיוחד להשתמש בחומרים טבעיים המטיבים עם גופך ונשמתך, ממש כמו המזון שאת מכניסה לגופך – החיוניות השופעת מתוכך קורנת אל כל מי שבא אתך במגע.

איבחון הוליסטי

התייחסות פרטנית למצב העור וצרכיו המיוחדים, כוללת מיפוי אזורי הפנים השונים – התאמה למצב כלי הדם, אלסטיות הנקבוביות (פתוחות או סגורות) וויסות בלוטות החלב (גם במצבים של סבוריאה, שמנה או יבשה) ותמונת הפיגמנטים בעור.
בנוסף, כל מוצרי נביטה הטבעיים והריחניים בהנחת חגים לך וליקירייך!

 

ההנחות לגיליסטיות בנביטה מתכשיר לתכשיר:

• תכשיר אחד – 10% הנחה
• 2 תכשירים – 12% הנחה
• 3 תכשירים – 15% הנחה
• 4 תכשירים ומעלה – 20% הנחה

(כולל כל תכשירי נביטה, לרבות תכשירי ניקוי ורענון ואפטר שייב ח”י צמחים לגבר)
בנוסף, על מארז מעל 4 מוצרים, יוענק תרסיס ריענון הלחות Aura Moist Spring במהדורת סתיו, במתנה!
פנקי נפש יקרה בערכת מוצרים קומפקטיים!
מתנה נפלאה לחג למי שאת חפצה ביקרה – תני לה למלא טופס התאמה אישית למתנה או תמלאי אותו עבורה, והעניקי לה ערכת חג מפנקת של מוצרי נביטה מותאמים לה אישית במחיר לגילסטיות.

 

התכשירים

בטיפול משמשים תכשירי טיפוח הרבליסטיים neVita 100% טבעיים מיצור עצמי , מרוכזים ועשירים בחומרים ויטליים מהצומח באחוזים משמעותיים המשפרים את תפקודי העור לטווח ארוך, איכויות שקשה למצוא גם בתכשירים הנמצאים בשוק המוצרים הטבעיים.

הגישה

מתוך תובנה שעור הפנים הוא חלק מהמכלול השלם של הגוף, מערכת העצבים המרכזית וההיקפית, המערכות האנדוקריניות (בלוטות, לימפה, הורמונים) וזרימת הדם המשפיעות גם על תפקודי העור וגם על מנח שרירי הפנים.
בתחילת הטיפול וגם במהלכו מיושמים הליכים טיפוליים מתוך גיש הוליסטית להרפיית הגוף וכניסה לתוך מצב "נביטטיבי" המאפשר “ריסטארט” לחידוש אנרגיות פנימי עמוק, לצד תהליכי ההתחדשות והריפוי לעור הפנים. (תרגום-קיצור: פינוק כייפי מאד:) )

כיצד תקבלי את ההטבה?

צרי קשר דרך שאלון לאבחון עור וצייני ליד שמך “גיליסט”, או התקשרי / שלחי הודעה לטלפון: 0522777855 וצייני שאת גיליסטית.

~ בתוקף החל מ – 5/3/2020 ועד 15/4/2020 
ללא ניסויים בבעלי חיים, איכות ללא פשרות – בזה לא עושים הנחות!

להתראות,

נטליה