ברוכה הבאה לסטודיו של דפנה

הטבת הרשמה מיוחדת: אבחון עור אישי ומיני-טיפול פנים הוליסטי בתכשירי"נביטה" – במתנה!

אין כמו ההרגשה הנפלאה הזאת כשאת עושה משהו באמת שווה למען עצמך.

שמירה על עור בריא, יפה ומטופח היא מעשה העוטף את כולך באהבה עצמית. כשאת משתמשת בחומרים טבעיים המטיבים עם גופך ונשמתך, החיוניות השופעת מתוכך קורנת על כל מי שבא אתך במגע.

איבחון הוליסטי

התייחסות פרטנית למצב העור וצרכיו המיוחדים – לא עוד החלוקה הרגילה לעור רגיל, יבש, שמן או מעורב, אלא מיפוי אזורי הפנים השונים והתאמה למצב כלי הדם, אלסטיות הנקבוביות (פתוחות או סגורות) וויסות בלוטות החלב (גם במצבים של סבוריאה, שמנה או יבשה) ותמונת הפיגמנטים בעור.

התכשירים

בטיפול משמשים תכשירי טיפוח הרבליסטיים neVita  100% טבעיים מיצור עצמי , מרוכזים ועשירים בחומרים ויטליים מהצומח, המשפרים את תפקודי העור לטווח ארוך, איכויות שקשה למצוא בתכשירים הנמצאים בשוק.

הגישה

מתוך תובנה שעור הפנים שלנו הוא חלק מהמכלול השלם של הגוף, מערכת העצבים המרכזית וההיקפית, המערכות האנדוקריניות (בלוטות, לימפה, הורמונים…) וזרימת הדם המשפיעות גם על תפקודי העור וגם על מנח שרירי הפנים.

בתחילת הטיפול וגם במהלכו מיושמים הליכים טיפוליים מתוך גישת "נביטה" (שהיא בסיס לטיפול גוף-נפש), להרפיית הגוף וכניסה לתוך מצב "נביטטיבי", שמאפשר, חידוש כוחות ואנרגיות פנימי עמוק, גם תהליכי התחדשות וריפוי  לעור הפנים. (תרגום-קיצור: פינוק כייפי מאד…)

ניתן להמשיך בתוכנית תחזוקה עצמית  שמעניקה לך שיפור ניכר גם אחריו, ובמקרים רבים מייתרת טיפול קבוע אצל קוסמטיקאית.

שווי המתנה: 270 ש"ח

כיצד תקבלי את המתנה?

צרי קשר דרך תפריט "יצירת קשר" או "שאלון לאבחון עור" וצייני ליד שמך את הקוד 1821

להתראות,

נטליה