מוצרים

טיפוח עור – הסוד של neVita

מוצרי טיפוח עור Nevita עשויים מרכיבים טבעיים וטהורים באיכות הגבוהה ביותר, בריכוז גבוה ומירבי של חומרי הזנה, לחלוח ושיקום.

המוצרים נטולי כימקלים ומתאפיינים בחיוניות גבוהה. צירוף מיצויים ותמציות מכל חלקי הצמח מחזיר את תאי העור ל"מצב נביטה", לפוטנציאל התחדשות, טיפוח עור מקסימלי, כמו בימים שהעור היה צעיר יותר. התאים מתחלפים בקצב משופר ושכבת הקולגן משתקמת.

הצירוף של מיצויים ושמנים נדיפים מהצמח, עם שמנים וחמאות טהורים בכבישה קרה וויטמינים בתצורתם הטבעית, יוצר לעור תנאים אידיאליים לשרוד את התנאים הסביבתיים המשפיעים עליו מבפנים ומבחוץ.

אלו תכשירי טיפוח עור שנועדו לענות על צרכיו הייחודיים, מחזקים ומאזנים אותו בשלבים, בעונות ובמצבי החיים המשתנים;  הרכבים המגבירים את עמידותו לזיהומים, נגעים, כתמים וקמטוטים. ומעניקים מערכת תמיכה דינמית המחזירה אותו למצבו האופטימלי – חלק, אחיד, קורן ושופע בריאות.

טיפוח עור עם מוצרי נביטה – מה יש בהם?

שמנים, חמאות, ושעוות מהצומח, באיכות גבוהה וnכבישה קרה; מיצויים של צמחי מרפא; תמציות ארומאטיות מפרחים, עצים, עשבים, שורשים ושרפים; עשבי ים, אצות, אדמות אצילות; ויטמינים מינרלים ואנזימים בתצורתם הטבעית. בנוסף, מועשרים תכשירי Nevita בתמציות פרחי-בך לפי התאמה אישית.

לא פחות חשוב לגבי טיפוח עור, מה אין בהם?

ללא תוצרי הנפט (שמן מינראלי) מרכיב שומני, נגזרת של נפט, אשר נהוג להשתמש בו רבות במוצרי טיפוח עור בתעשיית הקוסמטיקה. השמן המינראלי כמעט לא נספג בעור. עלותו מאד נמוכה, וכך גם תועלתו בטיפוח עור. החלופה של מוצרי Nevita,  שעולה ביתרונותיה (וגם בעלויות שלה…): טיפוח עור באמצעות שימוש בשמנים צמחיים איכותיים בכבישה קרה, העשירים בויטמינים ובחומצות שומן חיוניות .

ללא לנוליו הלנולין הוא תוצר שומני מוקשה המופק במקור משומן צמר כבשים, המשמש מאות בשנים במוצרי טיפוח עור. הוא ידוע כגורם לתופעות אלרגיות ולקומדונים (נקודות שחורות). בנוסף מגיע הלנולין עם חומרי ההדברה המשמשים למניעת חרקים ומזיקים בעדרי הכבשים. האלטרנטיבה של מוצרי Nevita: חמאות טבעיות מהצומח, כגון שיאה טהורה וחמאת קקאו, הידועות בתכונותיהן המזינות ומשקמות לרקמות, לצרכי טיפוח עור.

ללא חומרי ריח מלאכותיים הימנעות מבשמים הגורמים לגירויים ותגובות אלרגיות ואף עלולים להביא לרגישות מוגברת לשמש ולפיגמנטציה בעור. הניחוחות של מוצרי Nevita: מקורם בתמציות צמחי מרפא טהורות וטבעיות המעניקות להם את איכויותיהם החיוניות עבור טיפוח עור ושומרות על נעורי העור לאורך זמן.

ללא חומרי צבע מלאכותיים מוצרי Nevita אינם מכילים חומרי צבע הגורמים לרגישויות ובעור ולנזקים לגוף כולו. את הצבע  משאירים  לטבע  – קלנדולה היא צהובה, אלתיאה היא ורדרדה, סירפד הוא ירוק וכיו"ב.

מוצרי Nevita אינם מנוסים על בעלי חיים – לעומת זאת ניתן להזמין ולקבל מוצרים לטיפוחם ונקיונם.

עניין של התאמה אישית

ברור שקיימים הרבה יותר סוגי עור מלבד הרגיל, היבש, השמן והמעורב שנהוג לדבר עליהם, הרבה צרכים ומצבים משתנים. לכן  קיים דגש מיוחד על אבחון העור והתאמה מרבית של תכשירי הטיפוח.  במקרה הצורך התכשירים מיוצרים עבורך באופן אישי, מתוך התחשבות בתכונותיו הייחודיות של עורך, מצבו, ההיסטוריה שלו, תנאים סביבתיים, העדפות ארומאטיות והתייחסות לרגישויותיו וצרכיו המיוחדים עכשיו.

מוצרי טיפוח טבעיים בהתאמה אישית

ניתן להזמין תכשירים לפי אבחון עור אישי ולבעיות עור מיוחדות

  • קמטוטים
  • קמטים
  • כתמים ומפגמנטציות
  • אדמומית
  • נקבוביות פתוחות
  • סבוריאה
  • נקודות שחורות
  • עור יבש