מה קורה כשהם באים "שניים במחיר אחד"? איך פותרים את "ניגוד האינטרסים" של תקופות המעבר?

 

לטבע פתרונים

 

תקופות מסויימות בחיי האישה ועונות מסוימות בשנה, יוצרות התמודדות כפולה, מול התייבשות העור ומול תופעות הורמונליות המשבשות את איזון בלוטות החלב. תחושה של זיעה ועור דביק ומבריק גורמות לרבות להרים ידיים ולהפסיק לחלוטין להשתמש בתכשרי טיפוח, דווקא כשהעור זקוק להם ביותר.

 

סידרת Comfor Zone

לסדרת Comfort Zone לגיל המעבר פעולה משולשת:

  1. אנטי אייג'ינג – מניעת קמטים, קמטוטים וכתמים
  2. איזון בלוטות החלב ומניעת אקנה הורמונלי
  3. נוחות שימוש בתקופה של גלי חום

בגיל המעבר חלה ירידה הדרגתית בתפקוד השחלות, המשפיעה על תפקודי העור. לא די בעגמת הנפש של  פגיעות מוגברת לכתמים, קמטים וקמטוטים, נחשף העור לתופעות של אקנה בגלל שינויים הורמונלים ורמות גבוהות יותר של אנדרוגנים מסויימים בדם.

לא פעם נתקלות נשים במצב שהקרמים שנועדו למנוע יובש והתקמטות סותמים את הנקבוביות ומסייעים להווצרות פצעונים.  יש צורך במוצרים שיענו על שני הצרכים. לשם כך נועדה סדרת Comfort Zone, העשירה בחומצות שומן חיוניות, אנטי אוקסידנטים וצמחי מרפא שנועדו בדיוק כדי לענות על שילוב התסמינים בשלב הזה

השפעתם האנטי דלקתית והמאזנת נותנת מענה לצרכים המורכבים בשלב רגיש זה ומעניקה לעור את האיזון הדרוש להמשך תפקוד תקין ומראה צעיר.

 

תכשירי הסידרה

Comfort Zone Serum

סרום עשיר בחומצות שומן חיוניות, ויטמינים וצמחי מרפא המאיצים את התחדשות התאים ומרפאים רקמה צלקתית, ובכך משפרים את מראה העור, מונעים הווצרות קמטוטים ומטשטשים את הקיימים. כמו כן עשיר הסרום בצמחים אנטי דלקתיים השומרים על נקבוביות פנויות ומונעים הסתמותן וכך גם את הווצרותם של פצעונים וקומדונים.

 

Comfort Zone Moisturizer

קרם יום מאזן השומר על רמת לחות גבוהה בעור, מעדן את הנקבוביות ומשפר את הטונוס של העור וכלי הדם.

 

Comfort Bauty Sleep

 

קרם לילה משקם, חודר ונספג היטב, עשיר בויטמינים ובבטטה פראית המשפרת את המאזן ההורמונלי בעור.

בנוסף בסידרה קרם עיניים וכן מסיכה ותרחיץ ניקוי, וכן מי צמחים ארומתיים נפלאים ההמלחלחים את העור ומשקמים אותו ומשפרים את הטונוס ומעדנים את נקבוביות, וכן מסייעים לאיזון בלוטות החלב ועידוד תחלופת תאים בריאה

התכשירים ניתנים לרקיחה בהתאמה אישית, לפי צרכי העור המיוחדים והעדפות ארומטיות.

השארת תגובה