לו הייתי צריכה לבחור תכשיר אחד לקחת איתי לאי בודד

מאחורי המילה הקצת מסתורית "סרום" עומד תכשיר טיפולי נוזלי בעל

איכויות הזנה וחידוש תאי ויכולת חדירה מצוינת לעור.  על כן הסרום הוא התכשיר הראשון שיש להספיג בעור הפנים אחרי הניקוי, מתחת לקרם.

בשילוב עם קרם לחות מתאים, שומר הסרום על רמת לחות  מיטבית ומראה רענן ומטופח לאורך כל היום. נענה כאן על שאלות נפוצות בקשר לתכשיר הכה חיוני הזה.

 

מה הסרום מכיל?

סרום טוב עשיר בחומצות שומן חיוניות, ויטמינים וצמחי מרפא המאיצים את התחדשות התאים ומרפאים רקמה צלקתית, ובכך משפרים את מראה העור,מונעים הווצרות קמטוטים ומטשטשים את הקיימים.

 

האם סרום מחליף קרם לחות?

תכונתו העיקרית של הסרום היא החדרה של חומרים פעילים, ואין בו את תכונת ההגנה על העור מתנאי מזג האוויר והשמירה מאבדן לחות. לכן סרום וקרם משלימים זה את זה להשפעה מיטבית על העור לאורך זמן. סרום וקרם לחות שיש בהם חומרים פעילים דומים משלימים וממקסמים זה את פעולתו של זה.

 

עור שמן או מעורב צריך סרום?

מעל גיל מסוים כל עור צריך סרום, לפחות באזורים שמתחת לעיניים, שבהם העור דק, חסר בלוטות חלב ומועד להתקמט ראשון, וגם באזור הצוואר, שלעיתים מקופח ואינו מטופל כראוי. צוואר יפה אינו מובן מאליו, יש לשמור עליו!
במקרים מסוימים מומלץ להשתמש בתכשיר באזורים מסוימים, ואת מעט השארית על הידיים לפזר על שאר הפנים – גם עור שמן או מעורב זקוקים ללחות והזנה מתאימה.
ניתן להתאים לעור שמן סרום שמאזן את בלוטות החלב ועוזר למניעת קומדונים ופצעונים.

 

סרום כמוליך לחמרים טיפוליים בבעיות עור מיוחדות

כשיש צורך לטפל בבעיות עור כגון סבוריאה, קופרוז, פיגמנטציה, אין כמו הסרום להחדיר את החומרים באופן אופטימלי,

והכל בהתאמה אישית לצרכים המיוחדים של עור פנייך כפי שהוא היום.

סוגי סרום לבחירתך:

 

Nevita Nourishing Serum

Selfie Revitalizing Serum

 

Corrective Serum – לשיקום נזקי שמש וטיפול בכתמים וקמטוטים

 ניתן לרקוח עבורך סרום בהתאמה אישית, בהתאם לצרכיו המיוחדים של עורך, מומלץ למלא את שאלון האבחון לעור.

 

איך להשתמש בסרום נביטה

סרום נביטה הנו מרוכז ביותר. בבוקר ובערב, אחרי ניקוי העור, יש לפזר טיפות אחדות Nevita Nourishing Serum על עור לח, ולהספיג בתנועות עיסוי – על הלחיים כלפי מעלה והחוצה, על הצוואר בתנועות ליטוף כלפי מטה, וסביב העיניים בטפיחות עדינות באמצעות הזרתות, מהחוצה פנימה, ללא תנועת משיכה ומתיחה. מומלץ ביותר על מי צמחים Aura Moist, המרככים את השפעת המים הקשים הזורמים בברזי ארצנו ומשפרים את ספיגת התכשירים.
לאחר מכן להניח לחות ליום / ללילה וקרם עיניים ולהתענג על מגע ומראה חלק וענוג.