.

מה יש בהם?

 Read about it in English

שילוב של מיצויים מפרחים וצמחי מרפא, קליפות עצים, שורשים ושרפים, עשבי ים ומיני אצות, בצירוף תמציות  ארומטיות נדיפות המופקות בקיטור, שמנים וחמאות טהורים בכבישה קרה, אדמות אצילות ממחצב טבעי, ויטמינים, מינרלים ואנזימים בתצורתם הטבעית.
צירוף נכון של חומרים  ויטליים ופעילים בריכוזים אופטימליים,  יוצר לעור תנאים מטיבים ותומכים להתגברות על נזקים סביבתיים של קרינה, יובש זיהום אוויר, ושינויים במצב הגופני ןהנפשי המשפיעים על מצב העור מבפנים. תמיכה זו מחזקת ומאזנת את העור ומאפשרת תפקוד של עור נורמלי וצעיר לשנים ארוכות.

לא פחות חשוב, מה אין בהם?

ללא תוצרי הנפט (שמן מינראלי) מרכיב שומני, נגזרת של נפט, אשר נהוג להשתמש בו רבות במוצרי טיפוח עור בתעשיית הקוסמטיקה. השמן המינראלי כמעט לא נספג בעור. עלותו מאד נמוכה, וכך גם תועלתו בטיפוח עור.

ללא לנולין  לנולין הוא תוצר שומני מוקשה המופק במקור משומן צמר כבשים, הידוע כגורם לתופעות אלרגיות ולקומדונים (נקודות שחורות). אחת הסיבות לכך היא  שהלנולין מכיל חומרי ההדברה המשמשים למניעת חרקים ומזיקים בעדרי הכבשים. האלטרנטיבה של מוצרי Nevita: חמאות טבעיות מהצומח, כגון שיאה טהורה וחמאת קקאו, הידועות בתכונותיהן המזינות ומשקמות לרקמות, לצרכי טיפוח עור.

ללא חומרי ריח מלאכותיים  הימנעות מבשמים הגורמים לגירויים ותגובות אלרגיות ואף עלולים להביא לרגישות מוגברת לשמש ולפיגמנטציה בעור. הניחוחות של מוצרי Nevita: מקורם בתמציות צמחי מרפא טהורות וטבעיות המעניקות להם את איכויותיהם החיוניות עבור טיפוח עור ושומרות על נעורי העור לאורך זמן.

ללא חומרי צבע מלאכותיים  מוצרי Nevita אינם מכילים חומרי צבע הגורמים לרגישויות ובעור ולנזקים לגוף כולו. הפיגמנטים בתכשירים שונים הם טבעיים, מפרחים ועשבי מרפא שונים   – קלנדולה היא צהובה, אלתיאה היא ורדרדה, סרפד הוא ירוק וכיו"ב.

מוצרי Nevita ורכיביהם אינם לוקחים חלק בניסויים בבעלי חיים – לעומת זאת ניתן להזמין ולקבל מוצרים לטיפוחם ונקיונם של חיות המחמד שלכם.

להיות תמיד בנביטה

·  תכשירי נביטה נטולי כימיקלים, בעלי חיוניות גבוהה וידידותיים לכל מערכות הגוף.
·  צירוף מיצויים ותמציות מכל חלקי הצמח המחזירים את תאי העור ל"מצב נביטה", ולפוטנציאל ההתחדשות המיטבי, כמו בימים שהעור היה צעיר יותר.
·  התאים מתחלפים בקצב משופר, שכבת הקולגן משתקמת, ושיפור ניכר בגוון, בטונוס ובמרקם העור.
·  העור משתחרר מקמטוטים וקמטי הבעה שטחיים, שהם למעשה רקמה צלקתית.

התאמה אישית

קיימים הרבה יותר סוגי עור מלבד הרגיל, היבש, השמן והמעורב שנהוג לדבר עליהם, צרכים ומצבים שונים ומשתנים. לכן  הדגש המיוחד על אבחון העור והתאמה מרבית של תכשירי הטיפוח.  במקרה הצורך התכשירים נרקחים עבורך באופן אישי, מתוך התחשבות בתכונותיו הייחודיות של עורך, מצבו, ההיסטוריה שלו, רגישויות ואלרגיות, תנאים סביבתיים, העדפות ארומאטיות והתייחסות לרגישויותיו וצרכיו המיוחדים עכשיו.

לשאלון אבחון עור