היש צוהלת ושמחה כמוני מסיכה

פרדוקס המסיכה

גם בפורים, המסיכה באה לכאורה להסוות את זהותך, להסתיר את פנייך. אבל במובן העמוק, לא פעם התחפושת משמשת לחשיפה והוצאה לאור של צדדים חבויים שלא הצגנו לעולם, והמסיכה מממשת משאלת לב להראות מהות שלא העזנו.
גם המסיכה לעור הפנים היא כזו: כשאת מורחת אותה על הפנים היא מכסה ומסתירה את העור, אך מטרתה להסיר תאים מתים ולחשוף לאור את העור החי הרענן שמסתתר מתחת לשכבה האפרפרה. אחרי שאת מסירה אותה את עוד יותר את ממה שהיית!

מה זה, שמת מייק אפ?

שואלים אותך אחרי שהסרת את המסיכה, ועורך רענן וצח בעל גוון אחיד – את באה הכי נטו וכולם חושבים שהתאפרת, הנה לך הפוך על הפוך!
אחד הבונוסים המשמחים של טיפוח עור פנים בריא ויפה הוא הפיכת המייק אפ לדי מיותר. מראה ה”אפרסק בשמנת” שאחרי מסיכת EnzyMask מאד ניכר וגורף מחמאות.

EnzyMask מסיכת פילינג אנזימטית לחידוש תאי, בחורף גם עם תמצית אתרוג נגד פגמנטציה

EnzyMask מסיכת יופי לחידוש תאי, בעלת אפקט מיידי. עשירה באנזימים של פפאיה ומיצויי צמחים המייצרים פילינג ביולוגי. מותירה את העור חלק, בעל גוון זוהר וצח.
האנזימים מסירים בעדינות את שאריות התאים המתים, מרככים את העור לעידון השכבה הקרנית ומניעת רקמה צלקתית (שהיא בעצם שבירת סיבי הקולאגן המביאה להתהוותם של קמטים)
מיצויי צמחים המביאים להתחדשות ותיקון הרקמות לטווח הארוך, הזרמת הדם להזנת העור מבפנים.
התוצאה מידית בטווח הקצר ובעלת אפקט מצטבר ומשמעותי לשמירה על עור מתפקד ויפה בטווח הארוך.

חשוב: בחדשי החורף יש עם תמצית האתרוג לתיקון נזקי שמש ופיגמנטציה. ניתן לרקוח בהתאמה אישית בהתאם לצרכי העור המיוחדים ובעיות עור ספציפיות, כגון אקנה, אדמומיות, סבוריאה, קופרוז, נקבוביות מורחבות ועוד. מומלץ להראות את מצב העור בארבע עיניים ו/או למלא שאלון אבחון עור.

הוראות שימוש:
1-2 פעמים לשבוע, מומלץ בערב, לפני אירוע שאת רוצה לזהור בו, או לפני השינה, זמן ההתחדשות של העור.
אחרי הניקוי והרחצה, לנגב הפנים במגבת נקיה או לספוג בטישיו. למרוח מסיכת EnzyMask על הפנים והצוואר (להימנע מהאזור שסביב העיניים), שכבה כמריחת פרוסה באבוקדו או חמאה. להשאיר כעשרים דקות, מומלץ בשכיבה או מנוחה בפנים רפויים, ולהסיר במים פושרים בעזרת ספוגית או צמר גפן ולשטוף היטב. זה הזמן להזין את העור בכל טוב, להניח על הפנים סרום וקרם בנדיבות.

  • EnzyMask | מסיכת פילינג אנזימטית לחידוש תאי, בחורף גם עם תמצית אתרוג נגד פגמנטציה

    290.00 250.00