סבונבונים | סבוני-על עבודת יד

125.00

מה לעשות שיש רק מילה אחת בעברית עבור כל סוגי הסבון, ממש כמו עבור כל סוגי השוקולד? אבל כידוע הבדלי האיכות בין מוצר למוצר הם שמים וארץ.

מה עושה את ההבדל בין סבוני נביטה וסבונים אחרים הנחשבים טבעיים?

  • עבודת יד מושקעת ואוהבת
  • סבוני נביטה הם מוצרי טיפוח מרוכזים, גדושים כל טוב. הרכיבים הם מהטהורים והמשובחים ביותר, ללא פשרות, ובריכוזים גבוהים. מדובר בתכשיר טיפוח עשיר ומפנק, אך במצב מוצק.
  • סבוני נביטה עשירים בשמנים וצמחי מרפא נפלאים לעור שבדרך כלל חוסכים עליהם בסבונים ושאר תכשירי ניקוי. אמנם שמן זית הוא חומר טבעי ומקובל, אבל עלול להיות לא עדין דיו כשמדובר בעור הפנים. סבוני הפנים של נביטה עשויים משמנים “גבוהים” יותר, בעלי ערך מוסף לטיפוח עור הפנים העדין, כגון שמן אגוז מקדמיה, שמן קלנדולה וחמאת קקאו.
  • 100% טבעי – ללא חמרי צבע ובישום מלאכותיים.

מתרגלים לטוב

מי שהתנסו והתרגלו לסבון נביטה כבר מתקשים לוותר עליו. הגוף מרגיש בהבדל, וזה ניכר במראה העור.

נפלא לעור הפנים, מטפח ומענג לגוף
לסבוני נביטה השפעה מטיבה על עור הפנים. הם מחליפים בהצלחה רבה את הסט “חלב פנים – מי פנים”, מנקים היטב מבלי לייבש, מותירים תחושת נעימות וחלקות נפלאה, ומשרים רעננות ורגיעה. גם כשמדובר בסבונים לעור שמן, סבוני נביטה פועלים בשיטת הספיחה והטיהור, באמצעות אדמות אצילות וצמחי מרפא מטהרים ומאזנים, ולא על ידי ייבוש אגרסיבי.
המשתמשים בסבוני נביטה לרחצת הגוף, מדווחים על חוויה מפנקת במיוחד.

ניחוחות עדינים חודרים עמוק

הניחוחות של סבוני נביטה טבעיים לחלוטין, מהארומה של צמחי המרפא והשמנים האתריים שבסבון, ללא תוספת חמרי ריח או בישום מלאכותיים. הריחות מעודנים, כיוון שמינון צמחי המרפא בסבון מותאם לריכוזים המומלצים מבחינה בריאותית וקוסמטית.

איזה סבון מתאים לך?

את סבוני נביטה אפשר לבחור גם כמו שבוחרים אבנים או קריסטלים – פשוט שולחים יד ו”מרגישים” את הסבון שלכם. כדאי לשים לב לריח – ניחוח המושך אותך מלמד על צמחי מרפא שעושים לך טוב (מותר ואף רצוי גם לקרוא מה שכתוב על התווית של הסבון…)

125.00
125.00